O blogu

Ten blog powstał w 2014 roku pod nazwą AbeHair. W lutym 2016 r. nazwa została zmieniona na SilesYoga, a jego tematyka rozszerzona.

Znajdziesz tutaj posty umieszczone w kilku różnych kategoriach. Jeżeli masz ochotę poczytać tylko jedną z nich, wystarczy, że na nią klikniesz po prawej stronie bloga lub pod tytułem postu.


Hair

Tutaj znajdziesz wszystkie posty dotyczące moich włosów, ale także włosów w ogóle oraz kosmetyków do nich. To tutaj odnajdziesz miesięczne aktualizacje-podsumowania, recenzje produktów, fryzury, porady oraz wszelkie historie związane z zapuszczaniem włosów.

Yoga

Ta kategoria na szczęście wyjaśnia się sama. Tutaj odnajdziesz zarówno moje przemyślenia dotyczące jogi i powiązanego stylu życia, rady, zbiory przydatnych linków, jak i posty ze zdjęciami.

Health

To tutaj umieszczam zarówno porady dotyczące zdrowia i urody, jak i część moich zmagań z dietą i nietolerancjami pokarmowymi (te posty znajdują się także w kategorii "Food").

Style

To zbiorcza kategoria na posty, które nie pasowały nigdzie indziej. Dotyczą stylu życia w różnych odmianach - od różnych list życzeń, poprzez ulubieńców miesiąca, aż do postów urodowych czy modowych.

Fit

Jako że nie praktykuję tylko jogi, ale także chodzę na siłownię i ćwiczę w domu, a oprócz tego interesuje mnie zdrowy styl życia i szeroko pojęte "bycie fit", to właśnie w tej kategorii znajdują się posty na te tematy. Jeżeli więc nie ćwiczysz jogi, ale chętnie dowiesz się czegoś więcej o sporcie, zdrowym jedzeniu czy trybie życia, warto tutaj zajrzeć. Niektóre posty oczywiście mogą się nałożyć - bądź z kategorią "Food", bądź "Yoga".

Life

Tu trafiają posty dotyczące komentarzy na bieżące tematy oraz zagadnienia związane z życiem w różnych aspektach: od feminizmu aż do seksu. Są tutaj moje absolutnie subiektywne poglądy, opinie i przekonania, a także moje własne doświadczenia.

Food

To kategoria mieszana - mogą się w niej pojawić zarówno przepisy, jak i (znacznie częściej) moje przemyślenia na temat jedzenia, zwłaszcza wegańskiego, a także wegańskiego stylu życia. Dlaczego nie robię osobnej kategorii na weganizm? Ponieważ dla mnie weganizm i ogólnie pojęte odżywianie są ze sobą nierozerwalnie związane, a umieszczając weganizm w osobnej kategorii, ułatwiłabym niektórym ignorowanie tego tematu, a innym - bezmyślne hejtowanie. Weganizm to nie jest nic nadzwyczajnego - to po prostu jedzenie, stąd też taka kategoria.


Dlaczego kategorie są po angielsku? Kwestie estetyczne - niektóre słowa nie mają polskich odpowiedników, a inne są zbyt długie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy, że do mnie napiszesz albo sprawdzisz w wyszukiwarce, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma na blogu.

Miłego dnia!

Polub mnie na Facebooku