Szybka zmiana

12/05/2015 04:14:00 PM

Ot, taki prezent na mikołajki chyba. Henri (klik) w komentarzu pod ostatnim postem zwróciła mi uwagę na coś, o czym ja sama może i wiedziałam w tyle głowy, ale jakoś nigdy bym o tym sama nie pomyślała "na głos", bo jakoś ciągle jestem przekonana, że moje włosy nic nie chcą, nic nie potrzebują, mają się tak samo dobrze ciągle i już. Otóż chcę Wam pokazać pewne porównanie.Po lewej: sierpień 2014, po prawej: listopad 2015, ponad rok później.

Henri mówiła o innym zdjęciu, ale nie mogę go znaleźć, dodaję więc podobne. No nie wiem jak Wy, ale ja jestem zaskoczona. Moje od początku zdrowe i niesprawiające problemów włosy aż tak się zmieniły?! Dla mnie to jest niespodziewane. No bo niby wiem, że mimo minimum pielęgnacji i potrzeb, moje włosy ciągle się zmieniają, ale... ale żeby to było widać?! Co mogę powiedzieć, jest fajnie ;) No i dziękuję Henri za dobre oko!

A co się u Was zmieniło przez ten rok?

Zobacz również

9 komentarze

 1. Jak to mówią zawsze jest coś do poprawienia;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "There's room for improvement", jak to się dyplomatycznie mówi ;) I pomyśleć, że ja tamte sprzed roku uważałam za doskonałe...! To co będzie za rok? :)

   Usuń
 2. Oh też bym chciała mieć takie włosy jak Twoje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie jest różnica :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachwycające <3 Już na pierwszym zdjęciu, a na drugim to już w ogóle.
  U mnie przez ten rok zmieniło się zdecydowanie podejście do pielęgnacji. Dojrzewam jako włosomaniaczka :D W takim znaczeniu, że dopiero teraz powoli zaczynam sobie wypracowywać systematyczność i rozpoznawać, czego moje włosy naprawdę chcą i potrzebują, a nie tylko zachwycam się nowinkami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Zazdroszczę takich włosów. Ehh.. raczej nikłe szanse że takie uzyskam :P Piękne są! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Różnica ogromna! Oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń

Polub mnie na Facebooku